top of page
zdravé jídlo
DSC_0297_edited.jpg

ahoj, jmenuji se Dáša Sedlářová
a jsem výživová poradkyně

Jsem holka, vlastně už žena, matka, člověk, co rád naslouchá, hledá řešení a souvislosti.

jak to všechno začalo?

Směr, kterým jsem se vydala začal už před desítkami let a jasno jsem měla už jako malá, kdy jsem si hrála na zdravotní sestřičku. Touha po vědomostech mě zavedla různými směry, a tak jsem poznala práci sestřičky na dětské JIP, porodní asistentky, marketérky i finanční managerky. Péče o tělo, chuť pomáhat druhým a zlepšit si zdraví mě přivedli k výživě.

Ta není zdaleka jen mojí prací, ale každodenním potěšením.

Ráda dělám všechno možné a spojuji to v jedno – v mojí práci. Vařím, peču, věnuji se dětem, vedu je ke sportu a umění, zpívám, raduji se, někdy brečím. Někdy jsem dole a pak zase nahoře.

A to jsem já, Dáša Sedlářová.

DSC_0130_edited.jpg
logo - verze 1.png

čím se odlišuji

a co ode mě můžete čekat?

To, co říkám vám, skutečně také žiji, včetně přešlapů. Proto se umím vcítit do pocitů, které můžete mít při změnách vašich stravovacích návyků a životního stylu. Také už ale znám postupy, jak si v tom udělat řád. Neslibuji vám zázraky. Každý jsme totiž individuální, a proto k vám tak přistupuji. Jdu s vámi krok po kroku, když se vám daří cíl naplňovat lehce, ale i když se zrovna nedaří.

Zajímá mě každý jeden individuální klient, který ve mě vloží důvěru, tak jako sledující, pro které tvořím edukační videa na YouTube, na Facebooku, Instagramu i ti, s nimiž se vídám ve školkách a ve školách – kuchařky, učitelky, ředitelky a ředitelé, rodiče. Se všemi se ráda setkávám nad společným tématem zdraví, udržitelného životního stylu a výživy.

bottom of page